در روزگار بی هنران مدعی ، او از حق مردم و ضرورت رفع حصر سخن گفت
در روزگار بی هنران مدعی ، او از حق مردم و ضرورت رفع حصر سخن گفت

خط امام : به مناسبت در گذشت هنرمند بی تکرار سینما و تلویزیون استاد عزت الله انتظامی حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای رئیس پژوهشکده تاریخ اسلام پیام تسلیت صادر کرد. در بخشی از این پیام آمده است او در روزگاری که بسیاری از بی هنران مدعی، عافیت طلبی پیشه نموده‌اند، از حق مردم […]

خط امام : به مناسبت در گذشت هنرمند بی تکرار سینما و تلویزیون استاد عزت الله انتظامی حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای رئیس پژوهشکده تاریخ اسلام پیام تسلیت صادر کرد.

در بخشی از این پیام آمده است او در روزگاری که بسیاری از بی هنران مدعی، عافیت طلبی پیشه نموده‌اند، از حق مردم و ضرورت رفع حصر سخن گفت و صحنه‌ای دیگر از هنر آزادگی را به نمایش گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : متن پیام تسلیت سید هادی خامنه ای دبیرکل مجمع نیروهای خط امام به این شرح است.

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت استاد ارجمند و فرهیخته گرامی جناب آقای عزت‌الله انتظامی که در همه عمر، کنار مردم و در خدمت مردم باقی ماند، موجب تاسف و تاثر گردید.

آن مرحوم اگرچه ماندگارترین نقش‌های هنری را ایفا کرد اما در بازی زمانه از‌ عهده اصیل ترین نقش‌های انسانی برآمد و گوهر اصیل هنر را به مسلخ منافع و خوشایند اصحاب قدرت نبرد. او در روزگاری که بسیاری از بی هنران مدعی، عافیت طلبی پیشه نموده‌اند، از حق مردم و ضرورت رفع حصر سخن گفت و صحنه‌ای دیگر از هنر آزادگی را به نمایش گذاشت.

اینجانب این ضایعه را به همه مردم ایران و به ویژه خانواده و بستگان ایشان تسلیت گفته و رحمت واسعه الهی را برای آن مرحوم مسالت دارم.

سیدهادی خامنه‌ای