تروریست ها وحدت ملی و تمامیت ارضی را هدف قرار داده اند
تروریست ها وحدت ملی و تمامیت ارضی را هدف قرار داده اند

خط امام : در پی عملیات تروریستی روز گذشته اهواز که منجر به شهادت جمعی از هموطنانمان گردید مجمع نیروهای خط امام ضمن محکومیت این اقدام وحشیانه از همه دستگاه‌های مسئول خواست قاطعانه ابعاد داخلی و خارجی موضوع را پیگیری کرده و از تکرار چنین حوادثی ممانعت به عمل آورند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی […]

خط امام : در پی عملیات تروریستی روز گذشته اهواز که منجر به شهادت جمعی از هموطنانمان گردید مجمع نیروهای خط امام ضمن محکومیت این اقدام وحشیانه از همه دستگاه‌های مسئول خواست قاطعانه ابعاد داخلی و خارجی موضوع را پیگیری کرده و از تکرار چنین حوادثی ممانعت به عمل آورند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : متن بیانیه مجمع نیروهای خط امام به شرح زیر است.

جنایت در شهر اهواز و حمله به جمعی از نیروهای نظامی و انتظامی مدافع کشور و شماری از هموطنان غیر نظامی که در میان آنان کودکان و زنان نیز حضور داشتند، برگ دیگری بر پرونده قطور تروریسم افزود و دل‌های همه ایرانیان را مالامال از رنج و اندوه نمود.

این حادثه‌ و سلسله حوادث مشابه، وحدت ملی و تمامیت ارضی کشور را هدف گرفته و سعی در باز تولید چرخه خشونت و بی‌ثباتی در کشور دارد که ضروریست نهادهای فکری و فرهنگی و رسانه‌ها در کنار نخبگان و اندیشمندان، با دقت و هوشیاری به آن نگریسته و از گرفتار شدن جامعه در فضاها و تحلیل‌های هیجانی و غیر کارشناسی ممانعت به عمل آورند.

ترور و خشونت علیه شهروندان در هر نقطه از دنیا و به هر بهانه محکوم است و ملت ایران همواره ضمن مخالفت با چنین سازوکارهایی، خود یکی از قربانیان تروریسم بوده و تجربه اثبات نموده که چنین روش‌هایی هیچ سودی برای طراحان و مجریان آن ندارد.

مجمع نیروهای خط امام ضمن محکومیت این جنایت و عرض تسلیت به همه خانواده‌های مصیبت زده، از همه دستگاه‌های مسئول می‌خواهد قاطعانه ابعاد داخلی و خارجی موضوع را پیگیری کرده و از تکرار چنین حوادثی ممانعت به عمل آورند.

مجمع نیروهای خط امام