اراده ملت ها آینده ی امن ، آزاد و عادلانه را رقم خواهد زد
اراده ملت ها آینده ی امن ، آزاد و عادلانه را رقم خواهد زد

خط امام : مجمع نیروهای خط امام به مناسبت تولد حضرت مسیح (ع) و آغاز سال نوی میلادی پیامی صادر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : متن پیام به این شرح است. بنام خدا سال ۲۰۱۸ میلادی در حالی به پایان می‌رسد که مردم دنیا با وجود پهنه‌ی وسیع رویدادهای تلخ و […]

خط امام : مجمع نیروهای خط امام به مناسبت تولد حضرت مسیح (ع) و آغاز سال نوی میلادی پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : متن پیام به این شرح است.

بنام خدا

سال ۲۰۱۸ میلادی در حالی به پایان می‌رسد که مردم دنیا با وجود پهنه‌ی وسیع رویدادهای تلخ و تاسف‌بار، امیدوار است فردایی بهتر را برای خود ایجاد کند.

در این سال اگرچه دولت متعصب و خشونت طلب داعش به پایان خود رسید اما تروریسم سازمان یافته و خشونت و تعصب ایدئولوژیک بر دایره نفوذ خود افزود.

ظلم و تجاوز از میانمار تا یمن و فلسطین و جای جای دنیا ادامه یافت و برگ سیاه دیگری بر کارنامه جهان توسعه یافته امروزی افزود.

افسوس که کشورها و حاکمان مدعی پیروی از حضرت مسیح(ع) که بیشترین توان و قدرت کنترل و کاهش تجاوزها و نا امنی‌ها را دارند، نه تنها در این مهم گامی برنداشتند که موید و حامی تجاوز پیشه‌گان و اشغاگران شدند.

این جماعت فراموش کردند که عیسی‌ابن مریم(ع) مظهر مهربانی و زندگیِ انسانی مبتنی بر اخلاق است و سهمی بزرگ در تکامل بشر در طول تاریخ داشته است.

مجمع نیروهای خط امام امیدوار است به برکت گسترش تکنولوژی‌های ارتباطی و بالا رفتن آگاهی‌های عمومی در همه دنیا، روزهای بهتری در پیش چشم جهانیان گشوده شود. بدون شک در آینده، این ملت‌ها هستند که اراده خود را به حاکمان تحمیل کرده و روزگاری با خشونت و نا امنی کمتر و آزادی و عدالت بیشتر رقم خواهند زد.

این مجمع میلاد حضرت مسیح(ع) و آغاز سال نو میلادی را به همه هموطنان مسیحی تبریک گفته و سالی سرشار از موفقیت را برای آنان و همه ایرانیان آرزومند است.

والسلام