اکسیر حل مشکلات امروز توجه به گوهر امید به کامیابی جمعی و اصلاح جامعه است
اکسیر حل مشکلات امروز توجه به گوهر امید به کامیابی جمعی و اصلاح جامعه است

خط امام : در آستانه بیست دوم بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران مجمع نیروهای خط امام با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت 22 بهمن آحاد ملت را به شرکت در راهپیمایی این روز دعوت نمود . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : متن بیانیه مجمع نیروهای خط امام به این […]

خط امام : در آستانه بیست دوم بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران مجمع نیروهای خط امام با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت 22 بهمن آحاد ملت را به شرکت در راهپیمایی این روز دعوت نمود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : متن بیانیه مجمع نیروهای خط امام به این شرح  است.

بسمه تعالی

آغاز دهه‌ی پنجم انقلاب اسلامی ملت ایران، مجالی است تا بیاندیشیم، ارزیابی و تجدید پیمان کنیم با آرمان‌های ملتی که توانست از پس قرن‌ها ناتوانی در حق انتخاب و ناکامی تجربه‌ی جمعی پیروزی به این مهم که شالوده‌ی عزیمت به سوی کامیابی ملت‌ها و گوهر گران‌بهای تعالی جامعه است، نائل آید.

هدایت جامعه‌ی جوان، پر شور و انقلابی که ناکامی، تحقیر و استبداد را بسیار تجربه کرده و پاسداری از گوهر گران‌بهای امید به کامیابی جمعی برای اصلاح جامعه بر پایه معیارهای فطری، انسانی و اخلاقی ممکن نبود و نیست، مگر در صدف آگاهی به زمان و مکان .

باور به تلاش برای خیر و پیروزی جمعی هزاران هزار جان آگاه و شیفته عدالت، آزادی و انصاف را پیش از انقلاب و پس از انقلاب در قاب شهادت و جانبازی و ایثارگری نشاند تا امروز هیچ فرد، گروه، جریان و طیفی نتواند به قیمت تحریف انقلاب استنباط فردی یا جریانی خود را به جامعه تحمیل نماید.

شرافت، شجاعت و صداقت انقلابی ایجاب می‌کند پاسداری از گوهر انقلاب را به هر قیمت و هزینه‌ای به جان خریدار باشیم و در هزار توی توجیه تراشی و مصلحت اندیشی دایره فراگیر انقلاب را پای انحصارطلبی و قصورها و تقصیرهای  فردی و جمعی خدشه دار نسازیم.

گوهر امید به کامیابی جمعی و اصلاح جامعه بر پایه معیارهای فطری، انسانی و اخلاقی انقلاب ملت ایران چهل سال است  در معرض دشمنی آشکار و پنهان دولت های تمامیت خواه و جنگ طلبی است که کارنامه سیاه کودتا، جنگ، تحریم، اشغال و کشتار غیر قابل انکارشان در مقابل نگاه جهانیان است. بر هیچ انسان آگاه و آزاده‌ای پوشیده نیست آنان که به هر توجیه و منطقی دست در دست دشمنان قسم خورده ملت شعار مبارزه سیاسی را فریاد می‌زنند، یا تاریخ نمی‌دانند که بعید است یا کینه و عداوت آنان را از درک درست خواست ملت ناتوان ساخته و ننگی ابدی را برای خود تدارک دیده اند .

مجمع نیروهای خط امام در آستانه دهه‌ی پنجم انقلاب اسلامی ضمن دعوت از آحاد ملت برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن لازم می‌داند به همه مسئولان نظام جمهوری اسلامی متذکر  شود اکسیر حل مشکلات امروز توجه به گوهر امید به کامیابی جمعی و اصلاح جامعه با به کارگیری تمام ظرفیت‌های سیاسی ، اجتماعی و توان تخصصی فارغ از نگاه های تنگ‌نظرانه و منفعت‌ طلبی های گروهی است.

والسلام