مهندس داور نظری شهردار یزد استعفا کرد/ نظری آماده انتخابات مجلس می‌شود
مهندس داور نظری شهردار یزد استعفا کرد/ نظری آماده انتخابات مجلس می‌شود

خط امام : داور نظری که در جلسه ۲۴ فروردین توسط شورای شهر یزد به عنوان شهردار انتخاب و ۲۱ اردیبهشت با حکم وزیر کشور رسماً شهردار شده بود، پس از حضور در شهرداری و آغاز بکار و از همان روزهای نخست با سنگ‌اندازی و کارشکنی‌های مختلف روبرو شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط […]

خط امام : داور نظری که در جلسه ۲۴ فروردین توسط شورای شهر یزد به عنوان شهردار انتخاب و ۲۱ اردیبهشت با حکم وزیر کشور رسماً شهردار شده بود، پس از حضور در شهرداری و آغاز بکار و از همان روزهای نخست با سنگ‌اندازی و کارشکنی‌های مختلف روبرو شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : شهردار یزد در متن استعفایی که تقدیم شورای شهر کرده با اشاره به این کارشکنی‌ها نوشته است:«تحقق برنامه ها ، تنها با وحدت ، همدلی و هم افزایی امکان پذیر است و کارشکنی ها و نامهربانی رقبا و سبقت گرفتن حواشی بر متن موجب دلسردی pاینجانب گردیده و ترجیح می‌دهم بار مسوولیت مدیریت شهری را به عزیز دیگری بسپارم و در سنگر دیگری به خدمت ادامه دهم.»

نظری در پایان متن استعفای خود اطمینان داده است که به عنوان شهروند افتخاری شهر جهانی یزد در کنار شهروندان و شورای اسلامی شهر یزد در جهت آبادانی دارالعباده و توسعه پایدار این شهر خواهد کوشید.

گفته می‌شود نظری که از روز اول با کارشکنی‌ها روبرو شد سعی کرد با تعامل و گفتگو با اقلیت شورا، حواشی را کم و امور شهر یزد را پیش ببرد اما ادامه دار شدن عدم همراهی اقلیت شورا، او را به سمت استعفا حرکت داد.

شنیده می‌شود، داور نظری اصرار داشته است که استعفایش پیش از ١٦ خرداد تصویب شود تا در صورت تصمیم برای حضور در انتخابات مجلس در موعد قانونی اعلام شده از سوی وزارت کشور استعفا داده باشد. البته هنوز مشخص نیست داور نظری به دنبال کاندیدا شدن از کدام حوزه انتخابیه است.