بیانیه مجمع نیروهای خط امام به مناسبت شهادت سردار سلیمانی
بیانیه مجمع نیروهای خط امام به مناسبت شهادت سردار سلیمانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع نیروهای خط امام در پی شهادت غرورآفرین نماد آزادگی، مجاهدت و مقاومت اسلامی سردار رشید اسلام ، سپهبد حاج قاسم سلیمانی مجمع نیروهای خط امام بیانیه ای به این شرح صادر کرد. سردار سپهبد پاسدار، حاج قاسم سلیمانی، پس از یک عمر جهاد و مقاومت در برابر تجاوز و […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع نیروهای خط امام در پی شهادت غرورآفرین نماد آزادگی، مجاهدت و مقاومت اسلامی سردار رشید اسلام ، سپهبد حاج قاسم سلیمانی مجمع نیروهای خط امام بیانیه ای به این شرح صادر کرد.

سردار سپهبد پاسدار، حاج قاسم سلیمانی، پس از یک عمر جهاد و مقاومت در برابر تجاوز و اشغال‌گری، در یک عملیات تروریستی به شهادت رسید و برگ دیگری بر دفتر پر افتخار جهاد و حماسه در تاریخ ایران و جهان اسلام افزود.

او سرباز بزرگ و سرفراز وطن و فرمانده بی نظیر و خستگی ناپذیر محور مقاومت و مدافع شایسته‌‌ ملت‌های ستم‌دیده‌ منطقه بود که جان شیرین خود را برای تامین امنیت ایران و کشورهای منطقه و در ادامه راه دوستان و همرزمان شهیدش، در حال انجام وظیفه تقدیم حضرت حق نمود.

او به آرزوی دیرین‌اش رسید، لکن با شهادت مظلومانه خود، رسوایی بیشتر برای هیئت حاکمه پلید آمریکا و هم‌پیمانان او به ارمغان آورد و عرصه‌ای جدید و الهام بخش برای دلدادگان آزادی و مقاومت گشود که این وعده الهی است:« والذین قتلوا فی سبیل الله فلن یضل اعمالهم»

مجمع نیروهای خط امام ضمن تسلیت به خانواده مکرم ایشان و مردم ایران و مقام معظم رهبری، علو درجات این شهید عزیز را از خداوند متعال مسئلت می‌نماید.

مجمع نیروهای خط امام