پاسداشت خون شهید فخری زاده حفظ وحدت و پرهیز از مواضع تفرقه آمیز است
پاسداشت خون شهید فخری زاده حفظ وحدت و پرهیز از مواضع تفرقه آمیز است

خط امام : در پی جنایت ترور دکتر محسن فخری زاده مجمع نیروهای خط امام بیانیه ای صادر کرد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : متن کامل بیانیه به این شرح است. بسم الله الرحمن الرحیم ترور شهید دکتر محسن فخری‌زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، یک […]

خط امام : در پی جنایت ترور دکتر محسن فخری زاده مجمع نیروهای خط امام بیانیه ای صادر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام : متن کامل بیانیه به این شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

ترور شهید دکتر محسن فخری‌زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، یک بار دیگر واقعیت‌های تلخ و غیر قابل انکار تحولات منطقه را آشکار نمود.

جنایت روز جمعه نشان از عمق نگرانی و خطری است که تروریست‌های غاصب صهیونیستی و هم پیمانان شرور آنها در ایالات متحده و کشورهای منطقه به خوبی آن را احساس کرده و تمام توان خود را در ایجاد شرایط جدید و کاستن از عمق ناکامی‌های آینده به کار بسته و از هیچ جنایتی فروگذار نیستند.

بی تردید برای شهید فخری‌زاده که آگاهانه و عاشقانه عمر خود را در راه پیشرفت علمی، دفاعی و امنیتی کشور در طبق اخلاص نهاد، هیچ پاداشی بالاتر از شهادت نبود و چه خام‌اندیش‌اند آنها که هنوز از این گوهر بزرگ در تاریخ حیات انسان‌های بزرگ غافلند.

مجمع نیروهای خط امام ضمن تبریک و تسلیت به خانواده معزز ایشان و مردم شریف ایران، از خداوند متعال علو درجات این شهید عزیز را مسئلت می‌نماید ‌و تاکید می‌کند که پاسداشت خون این شهید عزیز را باید با حفظ وحدت و پرهیز از رفتارها و مواضع تفرقه‌آمیز جستجو نمود.

بی‌شک دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای مردم ایران به انتظار نشسته‌اند تا از همین طریق بر دامنه تحرکات خود افزوده و اقتدار و امنیت ملی را بیش از پیش مورد هدف قرار دهند.

اکنون باید از هرگونه هیجان‌زدگی و شتابزدگی اجتناب نمود و با صبر و حکمت، به تدبیر امور پرداخت که الیس‌الصبح بقریب.

مجمع نیروهای خط امام