محمدرضا انبیائی، دبیرکل انجمن مدیریت کسب و کار ایران شد
محمدرضا انبیائی، دبیرکل انجمن مدیریت کسب و کار ایران شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام به نقل از انجمن مدیریت کسب و کار ایران، دکتر پرویز درگی، پیرو مصوبه هیأت مدیره این انجمن، در حکمی و به مدت دو سال، محمدرضا انبیائی را به عنوان دبیرکل انجمن مدیریت کسب و کار ایران منصوب کرد. به گزارش خط امام در بخشی از متن حکم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام به نقل از انجمن مدیریت کسب و کار ایران، دکتر پرویز درگی، پیرو مصوبه هیأت مدیره این انجمن، در حکمی و به مدت دو سال، محمدرضا انبیائی را به عنوان دبیرکل انجمن مدیریت کسب و کار ایران منصوب کرد.

به گزارش خط امام در بخشی از متن حکم رئیس هیأت مدیره انجمن مدیریت کسب و کار ایران آمده است ، توجه به ظرفیت های فراوان و مأموریت‌های ملی و بین المللی انجمن در بخش های مختلف، با استفاده از تمام توان علمی و اجرایی خویش و بهره‌گیری از ظرفیت‌های درون و برون سازمانی با تعامل و همکاری سازنده و استفاده از نظرات و توانمندی های صاحبنظران و کارشناسان، برای توسعه فعالیت های انجمن برنامه‌ریزی نموده و سطح تأثیرگذاری انجمن را در راستای تصمیمات مرتبط با حوزه منافع ملی کشور افزایش دهید.

محمدرضا انبیائی، مدرس دانشگاه و مشاور توسعه کسب و کار، کارشناس کسب و کار و همکار بانک جهانی در فضای کسب و کار ایران بوده و سوابقی چون دبیرکل سابق انجمن مدیریت استراتژیک ایران و عضویت در هیأت مدیره موسسه رشد و شکوفائی جوان را در کارنامه دارد. وی دارای تحصیلات در حوزه مدیریت اجرائی در مقطع کارشناسی ارشد و مدیریت رسانه در مقطع دکتری تخصصی است.